Popularne dodatki w damskich bluzach

Popularne dodatki w damskich bluzach

Bluzy damskie przeszły długą drogę, zanim osiągnęły tak dużą popularność wśród kobiet w każdym wieku. Obecnie panie chętnie zakładają je do pracy, jak na co dzień (na spacery oraz na wyjścia ze znajomymi). Jak teraz wyglądają modne bluzy damskie i jakie najczęściej mają dodatki? Podpowiadamy!

Bluzki damskie ze zdobieniami

Jak już wspomnieliśmy bluzy dla kobiet już dawno zerwały z monotonią oraz nudą. Obecnie największą popularnością cieszą się ubrania, które:

  • mają kolorowe lamówki, zdobiące dekolt, rękawki oraz dół ubrania,
  • wzbogacone zostały o koronkowe wstawki oraz ściągacze (przy dekolcie oraz przy dolnej krawędzi ubrania, gdzie elegancko można je zawiązać w kokardkę),
  • posiadają popularny print. Bluzy damskie Olsen to prawdziwa eksplozja wzorów – obecnie największym zainteresowaniem cieszą się motywy roślinne, ale i ponadczasowe, poziome paski,
  • mają ozdobnie zakończone rękawki, np. estetycznym zawinięciem.

Bluzy rozpinane oraz zakładane przez głowę

W Olsen bluzy damskie występują w modelach rozpinanych (śmiało dobierzesz pod nie modny t-shirt) jak i zakładane przez głowę. Oba warianty dostępne są w wielu kolorach oraz rozmiarach, dzięki czemu zgrabnie będą się prezentować na każdym typie sylwetki. Dostępność ubrania w danej rozmiarówce można sprawdzić w opisie każdego produktu. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego zostały uszyte – zwróć na to uwagę podczas składania zamówienia.