Bluzy damskie – poznaj najmodniejsze kolory 2022

Bluzy damskie - poznaj najmodniejsze kolory 2022

Bluzy damskie to najbardziej uniwersalny element kobiecej garderoby. Modele o eleganckim kroju śmiało można założyć do pracy, a bardziej sportowe propozycje sprawdzą się podczas wyjść ze znajomymi na miasto. Bluzy dla kobiet (poza różnymi fasonami) to także bogactwo kolorów – nie daj się zamknąć w świecie czerni i bieli! Sprawdź, na co warto postawić w tym sezonie! 

Po jaką bluzę damską warto sięgnąć? 

Kompletując w swojej garderobie bluzy damskie postaw na kolor roku 2022, który ogłoszony został przez znany na całym świecie instytut Pantone, badający aktualne trendy w wielu sektorach życia społecznego. Specjaliści, nawiązując do technologii oraz nadchodzących w świecie zmian, na zwycięzcę wybrali odcień very peri (niebiesko-fioletową barwę). 

Z racji tego, że bluzy damskie Olsen odzwierciedlają nowe trendy, wśród wielu propozycji nie mogło zabraknąć odcieni błękitu oraz fioletu. Ubrania w tych tonacjach idealnie współgrają z białymi dodatkami. Modne bluzy damskie od Olsen są zarówno jednolite, jak i posiadają ciekawe printy, które czynią je unikalnymi. 

Ubrania damskie – luźny i elegancki styl 

Błękitne oraz fioletowe bluzy damskie to strzał w dziesiątkę – zarówno jeżeli chodzi o modele eleganckie, jak i luźne oraz sportowe. Pamiętaj, w dzisiejszym świecie kolor niebieski uważa się za odcień ludzi biznesu i utożsamiany jest z kreatywnością oraz profesjonalizmem. Możesz być pewna, że dobrze będziesz się w nim czuła.