Szumiący miś, czyli niesamowity pomocnik każdego rodzica

Rodzice noworodków i niemowląt bardzo często zmagają się z problemem, jakim jest płacz ich dziecka. Wstawanie w nocy, by je uspokoić jest czymś, z czym każdy utożsamia właśnie pierwsze miesiące opieki nad nowo narodzoną pociechą. Okazuje się jednak, że w dzisiejszych czasach można zredukować to do minimum, uspokajając dziecko nawet bez konieczności bycia w pobliżu. Wszystko ze względu na gadżet o nazwie whisbear cry sensor, przybierający formę pluszowego misia. Czym on tak właściwie jest, z jakim dzieckiem się sprawdzi i na czym polega nasze działanie? To wszystko postaramy się opisać w naszym artykule.

Czym jest szumiący miś i jak działa?

Szumiącego Misia Whisbear można określić mianem praktycznej zabawki – głównie ze względu na formę, jaką przybiera (jest po prostu pluszakiem). Jego zadanie jest proste: wykrywa niepokój u dziecka i stara się go załagodzić. Wykrywanie odbywa się za pośrednictwem sensorów, które śledzą zarówno gwałtowne ruchy, jak i wydawane przez dziecko dźwięki. Urządzenie sprawnie reaguje na sytuację, z którą się spotyka i w razie potrzeby automatycznie włącza uspokajający szum, mający za zadanie przypominać dziecku dźwięki znane z życia płodowego. W wysokiej jakości, w miłej i bezpiecznej dla ucha najmłodszego człowieka formie.

Miś Whisbear działa dwufazowo: przy usypianiu dziecka funkcjonuje przez 40 minut, później powoli się wyciszając i przechodząc w tryb czuwania. W tym czasie dziecko powinno już zapaść w głęboki sen. Jeżeli jednak miś spotka się z sytuacją płaczu czy niespokojnych ruchów młodego człowieka, zareaguje szumem, który potrwa 20 minut, po czym przejdzie do trybu nasłuchu.

Główne zalety szumiącego misia


Szumiący miś nie jest jedynie gadżetem dla zwolenników nowych technologii, a realną pomocą przy opiece nad najmłodszym dzieckiem. Do jego głównych zalet należą:

  • inteligentne działanie – miś sam dostosowuje się do panującej sytuacji – nie musimy nic robić!
  • przyjazność dla dzieci od pierwszego dnia życia – produkt wykonany jest z bezpiecznej i ekologicznej tkaniny i działa w sposób nieinwazyjny i w pełni bezpieczny – można go stosować tuż po narodzinach dziecka!
  • został przetestowany na tysiącach maluchów na całym świecie i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony rodziców, ale i specjalistów będących absolutnymi ekspertami w dziedzinie dbania o zdrowie dzieci,
  • dożywotnia gwarancja – produkt jest tworzony w Polsce i jego twórcy są tak pewni jego niezawodności, że dają na niego dożywotnią gwarancję. Mamy więc pewność, że mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości – takim, o którym ręczą sami producenci.
Baby obraz autorstwa freepik - www.freepik.com