Jak uspokoić płaczące dziecko, czyli kilka słów o Whisbearze

W niemal każdej dziedzinie naszego życia mamy do czynienia z niesamowitym postępem technologicznym. Niezależnie od tego, czy mowa o zajmowaniu się własnym domem, środkach lokomocji, sposobach na radzenie sobie w nieznanych nam miejscach – jest on bardzo widoczny. Jakiś czas temu zdołał wkraść się również do czegoś tak specyficznego, bo wymagającego niesamowitej delikatności i uwagi, jak zajmowanie się małym dzieckiem. To, jak wiadomo, lubi mieć kaprysy – który z rodziców nie wspomniał o nieprzespanych nocach, wstawaniu do dziecka i uspokajaniu go, gdy zacznie płakać? Gadżet (a tak właściwie narzędzie) whisbear cry sensor jest to w stanie w znacznym stopniu zredukować, jeżeli nie wyeliminować. Jak działa i czym tak naprawdę jest?

Czym tak naprawdę jest miś Whisbear – jak działa?

Whisbear jest – jak sama nazwa sugeruje – maskotką (czy też misiem pluszowym), która ma za zadanie reagować na wszelkiego rodzaju oznaki niepokoju u dziecka. Dzięki wbudowanym w nią sensorom, potrafi wykryć zarówno gwałtowne ruchy, jak i płacz najmłodszego człowieka, a następnie odpowiednio na nie zareagować celem uspokojenia malucha.

Działanie to polega na emitowaniu specjalnego białego i czystego szumu, który przypomina dźwięki słyszane przez dziecko już w życiu płodowym. Pluszak działa w dwóch rejonach: można go wykorzystać do usypiania dziecka, przy czym działa nieprzerwanie przez 40 minut (tyle potrzebuje dziecko do zapadnięcia w głęboki sen), a następnie się wycisza i przechodzi w tryb czuwania, albo też do reagowania na płacz czy ruchy, które zakłada uruchomienie się urządzenia na 20 minut, a po tym okresie przejście w tryb czuwania.

Plusy Whisbeara


Jeżeli sam fakt, że Whisbear w znacznym stopniu pomaga nam w uspokajaniu śpiącego dziecka nam nie wystarczy, narzędzie to posiada całą masę innych zalet, wśród których wyróżnić należy:

  • przyjazność już od początku życia – z urządzenia można korzystać nawet w otoczeniu noworodka,
  • atesty i certyfikaty – całość posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, masę atestów, a przede wszystkim jest sprawdzona w kontakcie z tysiącami maluchów,
  • sprawdza się w kontakcie z dzieckiem w każdym wieku – jest nie tylko narzędziem rodziców, ale i zabawką dla dziecka – sensoryczną, bo posiada szeleszczące uszka i łapki,
  • jest ekologiczny i bezpieczny, a dźwięki wydawane przez niego są miłe dla ucha i rzeczywiście skuteczne.

Co jednak najważniejsze, producent daje dożywotnią gwarancję na swój produkt. Oznacza to jedno: sam jest w pełni przekonany nie tylko o tym, że jego działanie jest rzeczywiste, a niezawodność – po prostu niezaprzeczalna.

Baby obraz autorstwa freepik - www.freepik.com